Opracowania.pl PLUS:
Zaloguj się żeby dostać więcej
Jesteś tutaj: Język angielski » Liceum » Compositions (wypracowania) » Opisz swoje hobby

Opisz swoje hobby

Jeślibym miał opisać swoje hobby, musiałbym napisać dość długie wypracowanie. Jednakże biorąc pod uwagę to, iż prawdopodobnie nikt nie zechciałby go przeczytać, bedę musiał ograniczyć się do zaprezentowania kilku wybranych zainteresowań.

Przede wszystkim, podobnie jak większość chłopców, fascynuję się sportami takimi jak piłka nożna, football amerykański i koszykówka. Sam jestem dobrym sportowcem. Gram w tenisa i często biorę udział w zawodach międzynarodowych.

Ponadto, pasjonują mnie języki obce - uczęszczam na kurs języka francuskiego dla zaawansowanych, mówię także płynnie po angielsku i niemiecku.

W weekendy chodzę do Multikina zobaczyć dobry film. Uwielbiam filmy fantasy, psychologiczne oraz dreszczowce. Czasami wolę zostać w domu i posłuchać muzyki (lubię heavy metal, grunge i rock). Zanim położę się spać, czasami czytam książki Tolkiena, Nabokova i Hemingwaya.

Myślę, że nigdy nie marnuję swojego wolnego czasu, a ty jak sądzisz?

Describe your hobbies

If I were to describe my hobbies, I would have to write quite a long essay. However, taking into account the fact that probably nobody would like to read it, I would confine myself to presenting some of my interests.

First of all, like most of boys, I am fascinated with sports such as: soccer, American football and basketball. I am a good sportsman. I play tennis and I often take part in the international contests.

Moreover, I am keen on foreign languages - I attend an advanced course in French, I also speak English and German fluently.

On weekends I go to the "Multikino" cinema to see a good film. I love fantasy, psychological and thriller films. Sometimes I prefer to stay at home and listen to music. I like heavy metal, grunge and hard rock music. Before I go to bed, I sometimes read a book by Tolkien, Nabokov or Hemingway.

I think I never waste my spare time, don’t you think so?

Słowniczek

taking into account - biorąc pod uwagę

confine oneself - ograniczać się

soccer - piłka nożna

international contests - zawody międzynarodowe

advanced course - kurs dla zaawansowanych

fluently - płynnie

prefer - woleć

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane